Umístění: Úvod > Press

Tiskové zprávy

Nezávislá laboratoř BERTL ocenila novou řadu multifunkcí Kyocera TASKalfa

Nezávislá laboratoř BERTL ocenila novou řadu multifunkcí Kyocera TASKalfa

Publikováno: 23.05.2012

Prestižní ocenění „Best office Line of the Year“ od renomované testovací laboratoře Business Equipment Research & Test Laboratories (BERTL), která se věnuje nezávislému hodnocení a srovnávacím analýzám digitálních tiskových systémů a řešení pro správu tisku, získala pro svou nedávno uvedenou řadu multifunkčních zařízení TASKalfa společnost Kyocera Document Solutions.

KYOCERA Document Solutions podporuje MS v ledním hokeji IIHF 2012

KYOCERA Document Solutions podporuje MS v ledním hokeji IIHF 2012

Publikováno: 16.05.2012

Již třetím rokem je společnost Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, oficiálním sponzorem Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF a jeho partnerem pro tisk a kopírování.

Kyocera uvádí novou aplikaci pro tisk z mobilních zařízení

Publikováno: 18.04.2012

Společnost Kyocera Document Solutions Inc., přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, představuje svou nejnovější mobilní aplikaci Kyocera Mobile Print, která umožňuje uživatelům tisknout a odesílat soubory, skeny či obrázky z jejich mobilních přístrojů na jejich vybraná síťová tisková zařízení Kyocera.

KYOCERA MITA se mění na KYOCERA Document Solutions

KYOCERA MITA se mění na KYOCERA Document Solutions

Publikováno: 02.04.2012

Společnost KYOCERA MITA tímto oznamuje, že od dubna 2012 mění název společnosti na KYOCERA Document Solutions. Změna odráží růst společnosti, světového dodavatele řešení tiskových služeb, která jsou stále rozsáhlejší, nabízející množství zákaznických výhod, technologických novinek i ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Janus a Kyocera slaví 20 let na českém trhu

Publikováno: 27.02.2012

Renomovaný dovozce a distributor laserových tiskáren a multifunkčních zařízení Kyocera působí na českém trhu již 20 let. Postupem času rozšířil portfolio svých služeb také o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. V současnosti se díky vlastnímu tiskovému řešení MyQ řadí mezi přední poskytovatele systémů pro správu a automatizaci tiskových procesů. Úspěchy přitom slaví nejen v ČR, ale i ve více než 35 zemích světa.

Multifunkce Kyocera získaly ocenění od Buyers Laboratory

Multifunkce Kyocera získaly ocenění od Buyers Laboratory

Publikováno: 20.02.2012

Společnost Kyocera získala pro nově uvedené barevné multifunkce prestižní ocenění Winter Pick 2012, které udílí renomovaná nezávislá společnost Buyers Laboratory LLC (BLI), zabývající se testováním produktů z oblasti tisku. Zařízení TASKalfa 7550ci, TASKalfa 6550ci, TASKalfa 4550ci a FS-C2626MFP/FS-C2526MFP byla oceněna zejména pro svou vysokou spolehlivost, produktivitu a širokou nabídku funkcí.