Umístění: Úvod > Press

Tiskové zprávy

Kyocera získala dalších šest ocenění od přední analytické společnosti BLI

Kyocera získala dalších šest ocenění od přední analytické společnosti BLI

Publikováno: 11.08.2016

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, získala několik ocenění od Buyers Laboratory LLC (BLI), předního nezávislého důvěryhodného poskytovatele informací o produktech pro zobrazovací a kancelářskou techniku.

Buyers Laboratory při důkladném testování nejnovějších tiskáren a multifunkcí ocenila mimořádnou odolnost, méně odpadu a nízké náklady.

KYOCERA získala ocenění "iF design award 2016" pro sedm A4  barevných tiskáren a multifunkcí

KYOCERA získala ocenění "iF design award 2016" pro sedm A4 barevných tiskáren a multifunkcí

Publikováno: 11.08.2016

KYOCERA Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, oznamuje, že sedm tiskáren z kategorie barevných A4 a multifunkcí A4 vyvinutých pro kancelářské využití získalo ocenění „iF DESIGN AWARD 2016“, které uděluje iF International Forum Design v Německu.

TASKalfa 406ci získala certifikát spolehlivosti od BLI

TASKalfa 406ci získala certifikát spolehlivosti od BLI

Publikováno: 06.04.2016

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, získala ocenění „Highly Recommended“ a Certifikát za spolehlivost od společnosti Buyers Laboratory (BLI) pro multifuknční tiskárnu TASKalfa 406ci. Stroj byl oceněn nejvyšší známkou Excellent za vysokou spolehlivost, známku Very Good získal za jednoduchost ovládání a vysokou kvalitu barevného tisku.

IT Produkt roku 2015 - Kyocera ECOSYS M6035cidn + MyQ

IT Produkt roku 2015 - Kyocera ECOSYS M6035cidn + MyQ

Publikováno: 18.11.2015

Kyocera ECOSYS M6035cidn + MyQ získaly IT Produkt roku 2015 

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, získala ocenění časopisu Computerworld - IT Produkt roku 2015 za kombinaci tiskárny Kyocera ECOSYS M6035cidn a tiskového řešení MyQ Embedded/BusinessPRO. Díky výjimečným vlastnostem obou produktů a nízkým provozním nákladům a minimálnímu dopadu na životní prostředí obdržely zvláštní ocenění „Za správu a ochranu podnikových dokumentů“.

Odměna pro nejlepší prodejce tiskáren Kyocera – Japonsko

Odměna pro nejlepší prodejce tiskáren Kyocera – Japonsko

Publikováno: 01.06.2015

Nejlepší čeští prodejci tiskových zařízení a spotřebního materiálu Kyocera navštívili hlavní sídlo společnosti Kyocera Document Solutions v japonské Osace. Kromě seznámení se s nejnovějšími trendy z oblasti tisku měli možnost diskutovat s managementem firmy i prodejní strategie a vyslechnout si celou řadu zajímavých názorů na další vývoj trhu práce s dokumenty. Českou výpravu čekal jako poděkování za jejich úspěchy v uplynulém fiskálním roce i výlet k nejznámějším památkám země vycházejícího slunce.

BLI doporučuje pět  A3 MFP zařízení KYOCERA

BLI doporučuje pět A3 MFP zařízení KYOCERA

Publikováno: 01.06.2015

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, získal ocenění „Highly Recommended“ od společnosti Buyers Laboratory (BLI) pro pět multifunkčních tiskáren TASKalfa. BLI doporučuje barevné modely TASKalfa 7551ci a TASKalfa 3051ci a monochromatické MFP TASKalfa 5501i, TASKalfa 3501i a TASKalfa 3010i. Zařízení získaly výborné hodnocení za spolehlivost, hodnotu a špičkovou kvalitu tisku.