Umístění: Úvod > Press > Tiskové zprávy

Nové multifunkční zařízení FS-1016MFP

Publikováno: 16.06.2006
Nové multifunkční zařízení FS-1016MFP

Výhoda, efektivita, ekonomie – Kompaktní multifunkční zařízení FS-1016MFP

Kyocera FS-1016MFP nabízí funkce tisku, kopírování a barevného skenování – je ideálním zařízením pro pracoviště jako jsou recepce, menší firemní pobočky, nebo domácí kanceláře – pro jakoukoliv vytíženou kancelář s nedostatkem pracovního prostoru. Se svými působivými funkcemi ve standardním provedení splní i potřeby větších společností, jež potřebují zabezpečit správu dokumentů v místě pracoviště.

Výhoda, efektivita, ekonomie – Kompaktní multifunkční zařízení FS-1016MFP

KYOCERA FS-1016MFP nabízí funkce tisku, kopírování a barevného skenování – je ideálním zařízením pro pracoviště jako jsou recepce, menší firemní pobočky, nebo domácí kanceláře – pro jakoukoliv vytíženou kancelář s nedostatkem pracovního prostoru. Se svými působivými funkcemi ve standardním provedení splní i potřeby větších společností, jež potřebují zabezpečit správu dokumentů v místě pracoviště.

FS-1016MFP tiskne a kopíruje rychlostí až 16 stran za minutu (čb) a skenuje až 4 stránky za minutu barevně. Zařízení v základní výbavě rovněž nabízí mnoho užitečných a úsporných funkcí jako 50-ti stránkový podavač originálů a barevný skener vysoké kvality, jež poskytuje usnadnění podnikové komunikace.

Kompaktní a stylový design FS-1016MFP nabízí spolehlivost díky komponentům s dlouhou životností a uzavřenou kazetu na papír. Zásuvková kazeta je na rozdíl od ostatních typů nejen praktičtější a prostorově úspornější, neboť je součástí těla stroje, a navíc jsou kancelářské papíry chráněny proti vlivům okolního prostředí - prachu a vlhkosti.  Zásobník také obsahuje malé okénko, jímž lze sledovat stav papíru v zásobníku, aniž byste museli zásobník vysouvat.

Použití unikátní technologie KYOCERA ECOSYS u stroje FS-1016MFP nabízí spolehlivost, vysokou produktivitu a úsporný spotřební materiál. Technologie ECOSYS (ECOnomy + ECOlogy + SYStem) je „hlavním“ principem všech zařízení KYOCERA, jež jsou navrženy pro přizpůsobení se výkonu na pracovišti, minimalizaci dopadů na životní prostředí a snadnou integraci do podnikových systémů.

Jakmile v zařízení FS-1016MFP dojde toner, nemusíte měnit celou tiskovou cartridge, ale jednoduše vyměníte pouze tonerovou náplň – tato skutečnost znamená minimální produkci odpadu. Odolné komponenty jako např. tiskový válec, jsou navrženy na 100.000 stran. Tyto unikátní „vývojové“ vlastnosti přináší nezměrně nízké náklady na tisk a celkové náklady na vlastnictví. Přitom nezatěžuje životní prostředí.

Více informací o multifunkčním zařízení naleznete na FS-1016MFP.

Kyocera Mita Europe
Kyocera Mita je přední světovou společností na poli zobrazování dokumentů. Rozsah sortimentu zahrnuje tiskárny, mulltifunkční systémy, širokoformátová zařízení, díly, materiál a účinná řešení kancelářské produkce. Unikátní rodina inovativních výrobků poskytujících zákazníkům dokonalou správu tisku je založena na využití komponentů s dlouhou životností, což zajišťuje nejnižší celkové náklady na vlastnictví a vysokou efektivitu na každém pracovišti. Pro Kyoceru Mitu pracuje po celém světe přes 9,300 zaměstnanců. V posledním fiskálním roce vystoupil její obrat na cca. 1,75 miliard Euro. Kyocera Mita Europe se sídlem v nizozemském Hoofddorpu zodpovídá za prodej, marketing a servis. Za účelem zajistit co nejlepší podporu svým zákazníkům jsou v regionu EMEA její výrobky prodávány prostřednictvím prodejních organizací Kyocera Mita a více než sedmdesáti distributorů ve více než padesáti zemích.
K získání dalších informací: www.kyoceramita-europe.com

Kyocera Mita Corporation je 100% dceřiná společnost Kyocera Corporation. Kyocera, která se umístila na 365. místě žebříčku Fortune 500, je předním výrobcem high-tech keramiky, elektronických komponentů, solárních článků a kancelářské elektroniky. Dlohodobá strategie rozvoje Kyocera Corporation je zacílena na podporu telekomunikace a zpracování informací, ochrany životního prostředí a kvality života. 


K získání dalších informací kontaktujte:

JANUS spol. s r.o.
Sarajevská 8, Praha 2, 120 00
E-mail:
Tel.: +420 222 56 22 46
Fax: +420 222 56 32 55