Umístění: Úvod > Press > Tiskové zprávy

Nové kopírky formátu A3 Kyocera Mita nabízejí produktivitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost

Publikováno: 14.02.2008
Nové kopírky formátu A3 Kyocera Mita nabízejí produktivitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost

Kyocera Mita uvádí na trh dvě nové černobílé kopírky formátu A3 pro oddělení a malé až středně velké pracovní skupiny. KM-2540 a KM-3040 jsou ideální pro zákazníky, kteří požadují spolehlivou a výkonnou kopírku, kterou by snadno obsluhovali různí uživatelé, jako např. ve školách, knihovnách či jiných veřejných institucích.

KM-2540 a KM-3040 byly koncipovány jako zařízení se snadnou, intuitivní obsluhou.

Jsou vybaveny velkým, přehledným dotykovým panelem, který svým uživatelům umožňuje snadný přístup k jednotlivým funkcím zařízení. Panel je navíc možno nastavit do požadované polohy podle aktuálních okolností.  Tyto A3 kopírky mají kompaktní design a jsou mimořádně uživatelsky přívětivé. Jejich součástí je vysokokapacitní víceúčelová přihrádka, která šetří prostor a přispívá k elegantnímu zjevu zařízení. Zásobníky papíru mají snadno uchopitelná držadla, takže je lze otevírat snadno a bez námahy.

KM-2540 disponuje rychlostí 25 kopií A4 za minutu, KM-3040 zvládne dokonce 30 kopií za minutu. Duplexní kopírování je standardní funkcí stroje a je prováděno pomocí průchozího duplexního mechanismu. To znamená, že rychlost duplexního kopírování je téměř shodná s rychlostí kopírování jednostranného, což zvyšuje produktivitu a snižuje spotřebu papíru. KM-2540 a KM-3040 mají pozoruhodně krátkou dobu zahřívání: k uvedení do provozního stavu jim stačí pouhých 15 sekund od zapnutí stroje a 10 sekund po deaktivaci úsporného režimu. Úspora energie jde tak ruku v ruce s jejich permanentní připraveností – to vše ke zjevnému prospěchu rušného pracovního prostředí.  

Další výhodou, kterou nové černobílé kopírky Kyocera Mita poskytují, je velká standardní kapacita jejich zásobníku. Ve své výchozí konfiguraci mají KM-2540 a KM-3040 dva zásobníky na 500 listů a jednu víceúčelovou přihrádku na 200 listů, což dohromady znamená 1 200 listů papíru. To ocení zejména uživatelé, kteří zpracovávají velké objemy v krátkém čase. Pro uživatele, kteří vyžadují rozšířené funkce, jsou k dispozici volitelné tiskové a faxové systémy.

Díky komponentům s dlouhou životností a impozantní trvanlivosti válce (300 000 stran A4) se KM-2540 a KM-3040 vyznačují vysokou spolehlivostí, nenáročnou údržbou a možností takřka nepřetržitého provozu. Kopírky jsou nyní k dispozici v Evropě, na Středním východě a v Africe.  

Kyocera Mita Europe

Kyocera Mita je jednou z předních společností ve světě zobrazování dokumentů. Oblast její činnosti zahrnuje tiskárny, multifunkční systémy, širokoformátová zařízení, náhradní díly, provozní materiál a účelná řešení výstupu pro kanceláře. Jedinečná paleta inovativních výrobků s kvalitním ovládání tisku je založena na komponentech s dlouhou životností, z čehož plynou nejnižší celkové náklady na vlastnictví a vysoká efektivita každého pracoviště.  Společnost Kyocera Mita má na celém světě přes 9,300 zaměstanců. V posledním fiskálním roce vystoupil její obrat na přibl. 1,5 mld. eur. Kyocera Mita Europe sídlí v holandském Hoofddorpu a stará se o prodej, marketing a servis. V nečlenských zemích jsou výrobky prodávány prostřednictvím jednotlivých obchodních organizací Kyocera Mita a  více než 70 distributorů ve více než 50 zemích.

V případě potřeby dalších informací se prosím obraťte na: www.kyoceramita-europe.com

Kyocera Mita Corporation je 100% dceřinou společností Kyocera Corporation. V anketě časopisu Fortune vybírající 500 nejúspěšnějších společností světa se umístila na 365. místě. Je předním výrobcem high-tec keramiky, elektronických komponentů, solárních článků a elektronického vybavení kanceláře. Dlohodobou strategií společnosti Kyocera je zaměření na obchodní činnost podporující telekomunikace a přenos informací, ochranu životního prostředí a kvalitu života.