Umístění: Úvod > Press > Tiskové zprávy

Nová tiskárna Kyocera FS-1116MFP: Efektivní funkce 4 v 1

Publikováno: 08.01.2007
Nová tiskárna Kyocera FS-1116MFP: Efektivní funkce 4 v 1

Kyocera FS-1116MFP nabízí funkce tisku, kopírování, barevného skenování a faxování – je ideálním zařízením pro pracoviště jako jsou recepce, menší firemní pobočky, nebo domácí kanceláře – pro jakoukoliv vytíženou kancelář s nedostatkem pracovního prostoru. Se svými působivými funkcemi ve standardním provedení splní i potřeby větších společností, jež potřebují zabezpečit správu dokumentů v místě pracoviště.

FS-1116MFP tiskne a kopíruje až 16 černobílých stran za minutu a disponuje rychlostí skenování až 4 barevné strany za minutu. Toto zařízení nabízí rovněž mnoho užitečných a ekonomických funkcí díky svému čitelnému LCD displeji, standardnímu podavači dokumentů na 50 stran a kvalitnímu barevnému faxování, které výrazně zlepšuje kancelářskou komunikaci.

Doplňková faxová funkce předurčuje zařízení FS-1116MFP k ovládnutí trhu. Jen nemnozí si uvědomují, jak nákladný je provoz laserového faxu. Běžná cartridge s faxovým tonerem od výrobce stojí zhruba stejně jako toner pro zařízení  FS-1116MFP, ovšem s tím rozdílem, že vydrží jen 2500 stran ve srovnání s 6000 stranami u FS-1116MFP. Když srovnáte náklady na jednu stránku, zjistíte, že fax je o 250% dražší než multifunkční tiskárna Kyocera. Těchto obrovských úspor nákladů je možné dosáhnout v každé kanceláři.

Vedle výhod spojených s celkovými náklady na vlastnictví je tiskárna FS-1116MFP díky přídavné faxové funkci skutečně plnohodnotným zařízením 4 v 1 – nabízí uživatelům faxování, kopírování, tisk a barevné skenování. Protože FS-1116MFP nabízí čtyři funkce v jednom zařízení, zajišťuje mnohem efektivnější správu dokumentů. Místo provozu a údržby čtyř strojů si uživatelé vystačí s jedním jediným.

 

Kompaktní a stylový

Multifunkční tiskárna FS-1116MFP se vyznačuje kompaktním a stylovým designem a díky komponentům s dlouhou životností a uzavřenému zásobníku papíru vykazuje vysokou spolehlivost. „Zásuvkový“ zásobník je robustnější než „přihrádkový zásobník“, protože je po uzavření kompletně zapuštěn do útrob zařízení. To znamená, že papír není vystaven vnějším vlivům, takže je chráněn před prachem a vlhkostí a jeho kvalita je stabilní. Zásobník je také vybaven měrkou papíru, takže uživatel může zjistit, kolik papíru mu ještě zbývá, aniž by musel zásobník otevírat.    

Jedinečná technologie ECOSYS společnosti Kyocera využívá komponenty s dlouhou životností. Díky ní může FS-1116MFP nabídnout vysokou produktivitu a úsporný spotřební materiál. ECOSYS (EKOnomika + EKOlogie + SYStém) je vůdčím principem všech zařízení Kyocera, která jsou navržena tak, aby optimalizovala využití pracoviště, minimalizovala negativní dopad na životní prostředí a poskytovala snadnou integraci do systému.

Když v tiskárně FS-1116MFP dojde toner, umožňuje systém bez cartridge jeho jednoduchou výměnu, čímž produkuje minimum odpadu. Komponenty s dlouhou životností, jako je např. zdokonalený tiskový válec, jsou zkonstruovány tak, aby vydržely 100 000 stran. Tyto unikátní konstrukční prvky zaručují, že FS-1116MFP nabízí nízké náklady na tisk jedné strany, nízké celkové náklady na vlastnictví a zároveň chrání životní prostředí. 

Více informací o multifunkčním zařízení naleznete na FS-1116MFP.

 

Kyocera Mita Europe

Kyocera Mita je jednou z předních společností ve světě zobrazování dokumentů. Oblast její činnosti zahrnuje tiskárny, multifunkční systémy, širokoformátová zařízení, náhradní díly, provozní materiál a účelná řešení výstupu pro kanceláře. Jedinečná paleta inovativních výrobků s kvalitním ovládání tisku je založena na komponentech s dlouhou životností, z čehož plynou nejnižší celkové náklady na vlastnictví a vysoká efektivita každého pracoviště.  Společnost Kyocera Mita má na celém světě přes 9,300 zaměstanců. V posledním fiskálním roce vystoupil její obrat na přibl. 1,5 mld. eur. Kyocera Mita Europe sídlí v holandském Hoofddorpu a stará se o prodej, marketing a servis. V nečlenských zemích jsou výrobky prodávány prostřednictvím jednotlivých obchodních organizací Kyocera Mita a  více než 70 distributorů ve více než 50 zemích.

Další informace najdete na: www.kyoceramita-europe.com

Kyocera Mita Corporation je 100% dceřinou společností Kyocera Corporation. V anketě časopisu Fortune vybírající 500 nejúspěšnějších společností světa se umístila na 365. místě. Je předním výrobcem high-tec keramiky, elektronických komponentů, solárních článků a elektronického vybavení kanceláře. Dlohodobou strategií společnosti Kyocera je zaměření na obchodní činnost podporující telekomunikace a přenos informací, ochranu životního prostředí a kvalitu života.