Umístění: Úvod > Press > Tiskové zprávy

Nejnovější řada tiskáren a multifunkcí Kyocera pro chytré kanceláře

Publikováno: 02.01.2017
Nejnovější řada tiskáren a multifunkcí Kyocera pro chytré kanceláře

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, uvedla na trh multifunkční zařízení ECOSYS M5526cdw a tiskárnu ECOSYS P5026cdw, které mají za cíl obohatit chytré kanceláře zařízením vybaveným Wi-Fi připojením s rozšířenou funkcionalitou.

Tyto kompaktní tiskárny a multifunkční zařízení jsou určeny jak pro malé pracovní skupiny, tak i pro domácí uživatele. Nabízejí inovativní technologii toneru, vysoké rozlišení tisku, komponenty s dlouhou životností a bezkonkurenčně nízké náklady na vytištěnou stránku. V nových strojích se spojují typické vlastnosti a kvalita produktů řady ECOSYS.

Řada M5526cdw poskytuje díky vysokému rozlišení 1200 dpi vysokou kvalitu tisku, která je potřebná pro profesionální dokumenty s důrazem na kvalitní barevný výstup. Díky nové technologii toneru je barevné spektrum rozšířené a vytváří tak živé a výrazné barvy. Stejně jako u všech produktů řady ECOSYS, zahrnuje tato nová řada komponenty s dlouhou životností, které šetří jak náklady na tisk, tak i životní prostředí.

Wi-Fi je integrována standardně spolu s podporou všech běžných mobilních tiskových aplikací včetně Apple AirPrint®, Mopria a Google Cloud Print. Tato řada zahrnuje aplikaci pro mobilní tisk, mobilní skenování a pokročilé tiskové úlohy. Mezi další funkce patří duální skenování, předinstalované tonery, intuitivní 4,3 palcový ovládací panel....

"Tato zařízení mohou být přizpůsobena tak, aby vyhovovala různým pracovním prostředím" říká Georgi Grigorov. "Koncoví uživatelé ocení vynikající kvalitu barevného výstupu a mobilní možnosti konektivity naší nové řady, zatímco naši prodejci budou těžit ze spolehlivosti a malých rozměrů zařízení, které zjednodušují servis i logistiku."