Umístění: Úvod > Press > Tiskové zprávy

Barva, rychlost a produktivita ve formátu A3 – nová FS-C8100DN od Kyocera Mita

Publikováno: 08.01.2007
Barva, rychlost a produktivita ve formátu A3 – nová FS-C8100DN od Kyocera Mita

Kyocera Mita uvádí na trh jeden z nejrychlejších A3 kancelářských strojů – novou laserovou tiskárnu pro pracovní skupiny a oddělení FS-C8100DN. FS-C8100DN je určena uživatelům vyžadujícím vysoký výkon a dokonalost dokončovacích volitelných funkcí pro velké objemy tisku. Tiskárna využívá spolehlivé technologie ECOSYS s komponenty s dlouhou životností a poskytuje velký vstupní objem, je standardně vybavena duplexní jednotkou a plně síťově propojitelná. 

Rychlost a vysoký výkon

Po krátké době zahřívání (45 s) vytiskne tiskárna první černobílou stranu za pouhých 5,9 s, v případě barevného provedení za 7,9 s. FS-C8100DN využívá jednoprůchodovou technologii, díky níž jsou všechny barvy systému CMYK nanášeny na stránku zároveň, což umožňuje rychlost tisku 32 A4 stran / min. a 16 A3 stran / min. Jelikož se rychlost barevného tisku vyrovná rychlosti tisku černobílého, je FS-C8100DN stejně výkonná v černobílém i barevném provedení.

Impozantní maximální kapacita zásobníku papíru 4 100 listu zaručuje, že FS-C8100DN si snadno poradí i s velkými objemy tisku. Užitečná funkce zkušebního výtisku (Proof and Hold) umožňuje uživateli vytisknout jednu zkušební kopii dokumentu před vytištěním celé úlohy. K dispizici je rovněž široká řada dokončovacích funkcí včetně dokončovací jednotky na 3 000 listů, která zvládne sešít až 50 listů najednou a volitelné jednotky na výrobu brožur o tloušťce až 64 stran.

 

Vysoký stupeň zabezpečení

Zabezpečení je klíčovým rysem FS-C8100DN, která nabízí množství standardních a volitelných funkcí. Funkce soukromého tisku (Private Print) umožňuje uživateli přidělit úloze čtyřčíslicový bezpečnostní kód, který je nutno zadat vždy před vytištěním dokumentu. Funkce bezpečnostního vodotisku umožňuje uživatelům použít u důvěrných dokumentů neviditelný vodotisk, který je automaticky zapuštěn do tištěného dokumentu. V případě kopírování dokumentu se vodoznak zviditelní, čímž vyjde najevo, že se jedná o ilegální kopii, nikoli originál. Vysoký stupeň zabezpečení dokumentů na FS-C8100DN zajišťuje rovněž volitelný soubor zabezpečení dat (Data Security Kit), který data uložená na hard disku automaticky kóduje a v souladu s normou ISO 15408 je nemaže, ale přepisuje. 

 

Kontrola nákladů

Technologie ECOSYS od Kyocera Mita zajišťuje nízké provozní náklady. Systém tisku, který nepoužívá cartridge, vyžaduje pouze výměnu toneru. Díky komponentům s dlouhou životností lze vytisknout více než 300 000 stran. Spolehlivé podávání papíru a dokončovací zařízení minimalizují nutnost servisních zásahů. 

Pokud potřebují uživatelé sledovat náklady na kancelářský tisk a barevný výstup, je u FS-C8100DN standardně k dispozici funkce Kód oddělení (Departmental Code), která kontroluje objem tisku pomocí nastavení limitů pro jednotlivce či oddělení. K dispozici je rovněž tiskové řešení (na bázi out-of-the-box) KYOcontrol Business Edition zajišťující správu nákladů a bezpečný tisk. 

Maki Nagao, výrobní manažer Kyocera Mita Europe, k tomu říká: “FS-C8100DN je ideálním zařízením pro organizace, které dobře chápou výhody, jež barva může poskytnout, a které chtějí rozšířit své možnosti barevného tisku – ať už zvýšením objemu tisku nebo zdokonalením výstupu díky bohatému výběru dokončovacích funkcí.

FS-C8100DN bezpochyby usnadní život mnoha firmám a institucím: oddělením, která tisknou kalkulační tabulky a diagramy, supermarketům k tisku cedulí typu “nabídka dne”, školám, které potřebují vyrobit brožurky; právnickým firmám zhotovujícím smlouvy a mnoha dalším organizacím, které potřebují tisknout velký objem barevných dokumentů na zakázku. Jsme přesvědčeni, že velké množství  uživatelů na vertikálním trhu ocení FS-C8100DN jako velký přínos pro své obchodní aktivity.”

FS-C8100DN nabízí rychlý, spolehlivý, úsporný a výkonný barevný tisk a nyní je k dispozici v celé Evropě.

Více informací o barevné laserové tiskárně naleznete na FS-C8100DN.

 

Kyocera Mita Europe

Kyocera Mita je jednou z předních společností ve světě zobrazování dokumentů. Oblast její činnosti zahrnuje tiskárny, multifunkční systémy, širokoformátová zařízení, náhradní díly, provozní materiál a účelná řešení výstupu pro kanceláře. Jedinečná paleta inovativních výrobků s kvalitním ovládání tisku je založena na komponentech s dlouhou životností, z čehož plynou nejnižší celkové náklady na vlastnictví a vysoká efektivita každého pracoviště.  Společnost Kyocera Mita má na celém světě přes 9,300 zaměstanců. V posledním fiskálním roce vystoupil její obrat na přibl. 1,5 mld. eur. Kyocera Mita Europe sídlí v holandském Hoofddorpu a stará se o prodej, marketing a servis. V nečlenských zemích jsou výrobky prodávány prostřednictvím jednotlivých obchodních organizací Kyocera Mita a  více než 70 distributorů ve více než 50 zemích.

V případě potřeby dalších informací se prosím obraťte na: www.kyoceramita-europe.com

Kyocera Mita Corporation je 100% dceřinou společností Kyocera Corporation. V anketě časopisu Fortune vybírající 500 nejúspěšnějších společností světa se umístila na 365. místě. Je předním výrobcem high-tec keramiky, elektronických komponentů, solárních článků a elektronického vybavení kanceláře. Dlohodobou strategií společnosti Kyocera je zaměření na obchodní činnost podporující telekomunikace a přenos informací, ochranu životního prostředí a kvalitu života.