Umístění: Úvod > Press > Novinky

S uvedením nových A4 zařízení ECOSYS přináší Kyocera i novou konvenci pojmenování

Publikováno: 16.01.2014
S uvedením nových A4 zařízení ECOSYS přináší Kyocera i novou konvenci pojmenování

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, uvádí na trh řadu pěti cenově dostupných multifunkčních zařízení formátu A4, která nahrazují stávající modely ve své třídě.  Nová zařízení s objemem tisku 30 – 35 A4 stran/minutu jsou ideální pro vysoce kvalitní velkoobjemový tisk a kopírování zejména v malých a středně velkých firmách. V České republice jsou nová multifunkční zařízení distribuována společností Janus.

Většina trhu požaduje rychlá zařízení s nízkými provozními náklady. Nová řada multifunkcí Kyocera ECOSYS zahrnuje všechny výhody unikátní koncepce " toner only“. Toto řešení dramaticky snižuje přímé a nepřímé náklady vzniklé v průběhu životnosti jednotlivých zařízení, přináší vyšší spolehlivost a výrazně snižuje odpad. Navíc dosahuje až 44 % úspory energie.
Modely ECOSYS M2030dn PN, ECOSYS M2030dn a ECOSYS M2530dn nabízí výstupní rychlost tisku 30 A4 stran/min, modely ECOSYS M2035dn a ECOSYS M2535dn pak kopírují a tisknou rychlostí 35 A4 stran/min.

Název průkopnické technologie ECOSYS firmy Kyocera je nyní zahrnut v názvu stroje, což zajišťuje snadnou identifikaci zařízení Kyocera ECOSYS. Koncept Kyocera ECOSYS byl poprvé představen v roce 1992 a zahrnuje tři základní prvky: ECOnomy – nízké náklady za vytištěnou stránku, ECOlogy – náplně, které jsou šetrné k životnímu prostředí a SYStem printing. Tyto stroje obsahují tři základní charakteristiky výrobků KYOCERA: modulární konstrukci s možností splnit řadu požadavků; kompatibilitu se širokou škálou uživatelských platforem a snadné připojení do všech známých síťových prostředí. Zákazníci tak mohou nadále využívat všech vlastností produktů v souladu s jejich potřebami pro rozvoj vlastního podnikání při současné ochraně jejich investic.

Maki Nagao, produktová manažerka společnosti Kyocera Document Solutions Europe, říká: „Zaměřili jsme se na vývoj pokročilé funkcionality strojů základní a střední úrovně. Nová řada se vyznačuje snadným používáním a nízkými provozními náklady i náklady na údržbu, proto je ideální pro podniky, které se zaměřují na úspory a kontrolu svých výdajů.“

Nová řada obsahuje také pokročilé tiskové ovladače, které umožňují rychlé zpracování dokumentů. Všechny uvedené přístroje disponují pamětí 512 MB RAM a nabízejí funkce kopírování a barevného skenování, ECOSYS M2030dn , M2530dn , M2035dn a M2535dn přicházejí s procesorem reverzních dokumentů pro 50 listů, který umožňuje rychlé oboustranné skenování a kopírování. Modely ECOSYS M2530dn a M2535dn jsou vybaveny standardně faxem. Provozní náklady na tisk A4 strany se pohybují od 0,36 Kč*.  

Vynikající integrace do sítě prostřednictvím volitelného vysokorychlostního Gigabitového rozhraní a vylepšené funkce zabezpečení zajišťují potřeby všech malých až středních podniků. Navíc všech pět ECOSYS multifunkční zařízení přichází s možností mobilního tisku a jsou standardně AirPrint kompatibilní.

* Orientační údaj bez DPH zahrnující všechny náklady na černobílý tisk při 5% krytí.