Umístění: Úvod > Press > Články

Výhody tiskových produktů KYOCERA

Publikováno: 11.12.2016

1. Silné zázemí značky KYOCERA

Kyocera Corporation má na světovém trhu dlouholetou tradici (od roku 1956) a je předním výrobcem konstrukční keramiky, elektronických součástek, solárních článků, mobilních telefonů a kancelářského IT zařízení.

Společnost se dělí na 3 základní sektory: informační a komunikační sektor, ochrana životního prostředí a produkty pro zlepšení životního stylu. Kyocera Corporation se sídlem v Kyotu zaměstnává v současné době přibližně 66.000 pracovníků v řadě výzkumných, výrobních a obchodních podniků včetně České republiky.

2. Široké portfolio produktů s možností optimálního řešení

Díky široké řadě produktů kancelářské techniky, laserových tiskáren od nejmenších stolních tiskáren po výkonná zařízení, digitální kopírovací stroje a multifunkční zařízení ve formátu A4 až A3 a zejména díky funkčnosti a variabilitě širokého výběru funkčních doplňků je možné zabezpečit komplexní a optimální řešení pro vaši kancelář.

3. Podpora různých operačních systémů

Produkty KYOCERA poskytují dokonalou síťovou připojitelnost, bezproblémovou správu a podporu různých operačních systémů: Windows, MAC, LINUX, UNIX, NOVELL, DOS…

4. Vlastní řídicí tiskový jazyk - PRESCRIBE IIe

S pomocí řídicího jazyka a jazyka popisu stránky PRESCRIBE IIe/IIc firmy KYOCERA mohou být v tiskárně snadno vytvářeny a ukládány formuláře, loga i komplexní grafika nezávisle na použitém operačním systému. Vzhledem k přímému uložení v tiskárně odpadá nutnost jejich integrace do tiskových souborů a na vyžádání jsou vždy k dispozici, čímž nezatěžují provoz počítačové sítě.

5. Bezproblémový provoz v prostředí SAP

Kromě standardních SAP ovladačů (Device Type) umožňuje Kyocera tisk přes vlastní ovladače založené na jazyku Prescribe, které poskytují uživateli více funkcí a možností než běžné PCL ovladače, např. tisk čárových kódů, jednoduché využití maker apod. 

6. Písma a tisk čárových kódů

93 proměnných PostScriptových fontů nabízí uživateli širokou škálu vysoce kvalitních fontů a umožňuje také bez jakýchkoliv problémů propojení se staršími systémy. Celkem 45 druhů integrovaných čárových kódů včetně kontrolních součtů je počítáno automaticky tiskárnou a vytištěno v požadované velikosti, umístění a směru.

7. Nejnižší provozní náklady a náklady TCO ve své třídě

Použití speciálně navržených tiskových jednotek – válců z amorfního křemíku (patentovaná technologie zaručující dlouhou životnost od 100.000 po 4.500.000 stran) – znamená, že jediným spotřebním materiálem je pouze tonerová náplň, nikoliv celá tisková „cartridge“, jako je tomu u jiných výrobců.

8. Špičková technologie ECOSYS

ECOSYS je technologie, která šetří vaše náklady na tisk. ECOSYS je unikátní inovativní technologie tisku, která zaručuje:

- mimořádně dlouhou životnost zařízení a jejich komponentů

– vysokou kvalitu tisku společně s nízkými provozními náklady

- minimální životní zátěž

 9. Minimální nároky na servisní zásahy

Díky použití komponentů s dlouhou životností mají zařízení KYOCERA minimální nároky na servisní zásahy a údržbu. Již tak dlouhá životnost stroje může být navíc prodloužena aplikací preventivních prohlídek.