Umístění: Úvod > O nás

Profil KYOCERA

Kyocera Corporation byla založena v roce 1959 Dr. Kazuem Inamorim jako Kyoto Ceramic Co. Ltd. specializující se na výrobu konstrukční keramiky. V krátké historii je zřejmá silná orientace společnosti na výrobky a výrobní postupy pro ochranu životního prostředí a zlepšení kvality životního stylu.

V současné době je společnost Kyocera Corporation jedním z celosvětových vedoucích výrobců přesné keramiky, elektronických součástek, solárních článků, mobilních telefonů a kancelářského IT zařízení.

Společnost se dělí na 3 základní sektory: informační a komunikační sektor, ochrana životního prostředí a produkty pro zlepšení životního stylu. Kyocera Corporation se sídlem v Kyotu zaměstnává v současné době přibližně 70.000 pracovníků v řadě výzkumných, výrobních a obchodních podniků včetně České republiky.

Kyocera Document Solutions je nejmladší dceřinou společností Kyocera Corporation, která vznikla v r. 2000 začleněním společnosti Mita Industrial, Ltd a společným využitím progresivních zkušeností dokument managementu, digitálního zobrazování, tiskové technologie s dlouhou životností dílů.

Založení společnosti umožnilo společný vývoj správy a zpracování dokumentů v síťovém prostředí informačních systémů, kde Kyocera Document Solutions nabízí kompletní a jednotné řešení zahrnující tisk, kopírování, snímání dokumentů a zasílání faxem při zvláštním ohledu na životní prostředí, vysokou spolehlivost a kvalitu při velmi nízkých provozních nákladech.

Uživatelé laserových tiskáren, digitálních kopírovacích a multifunkčních strojů získají výhodu kvalitního tisku s velmi nízkými provozními náklady, jež jsou důsledkem využití tiskových válců s amorfním křemíkem a dalších dílů s velmi dlouhou životností.

Distribucí a podporou prodeje v Evropě se zabývá od roku 2000 Kyocera Mita Europe B.V., která sídlí v Hoofddorpu v Holandsku. Kyocera Mita Europe B.V. spolupracuje s řadou svých poboček a autorizovanými distributory Kyocera Document Solutions v 60 evropských zemích, Středního východu a Afriky.

Více informací o společnosti Kyocera naleznete na www.kyoceradocumentsolutions.eu .