Umístění: Úvod > Press

Tiskové zprávy

Kyocera uvádí novou aplikaci pro tisk z mobilních zařízení

Publikováno: 18.04.2012

Společnost Kyocera Document Solutions Inc., přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, představuje svou nejnovější mobilní aplikaci Kyocera Mobile Print, která umožňuje uživatelům tisknout a odesílat soubory, skeny či obrázky z jejich mobilních přístrojů na jejich vybraná síťová tisková zařízení Kyocera.

KYOCERA MITA se mění na KYOCERA Document Solutions

KYOCERA MITA se mění na KYOCERA Document Solutions

Publikováno: 02.04.2012

Společnost KYOCERA MITA tímto oznamuje, že od dubna 2012 mění název společnosti na KYOCERA Document Solutions. Změna odráží růst společnosti, světového dodavatele řešení tiskových služeb, která jsou stále rozsáhlejší, nabízející množství zákaznických výhod, technologických novinek i ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Janus a Kyocera slaví 20 let na českém trhu

Publikováno: 27.02.2012

Renomovaný dovozce a distributor laserových tiskáren a multifunkčních zařízení Kyocera působí na českém trhu již 20 let. Postupem času rozšířil portfolio svých služeb také o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. V současnosti se díky vlastnímu tiskovému řešení MyQ řadí mezi přední poskytovatele systémů pro správu a automatizaci tiskových procesů. Úspěchy přitom slaví nejen v ČR, ale i ve více než 35 zemích světa.

Multifunkce Kyocera získaly ocenění od Buyers Laboratory

Multifunkce Kyocera získaly ocenění od Buyers Laboratory

Publikováno: 20.02.2012

Společnost Kyocera získala pro nově uvedené barevné multifunkce prestižní ocenění Winter Pick 2012, které udílí renomovaná nezávislá společnost Buyers Laboratory LLC (BLI), zabývající se testováním produktů z oblasti tisku. Zařízení TASKalfa 7550ci, TASKalfa 6550ci, TASKalfa 4550ci a FS-C2626MFP/FS-C2526MFP byla oceněna zejména pro svou vysokou spolehlivost, produktivitu a širokou nabídku funkcí.

 

Multifunkční zařízení KYOCERA MITA splňují ekologické normy Blue Angel

Multifunkční zařízení KYOCERA MITA splňují ekologické normy Blue Angel

Publikováno: 21.12.2011

Osm zařízení z nedávno představených černobílých a barevných multifunkcí získalo přísnou ekologickou akreditaci Blue Angel.

Ocenění Blue Angel získají pouze výrobky, které splňují rozsáhlý seznam kritérií, mezi která patří například nízká spotřeba energie v úsporném režimu, nízká hlučnost při provozu, prevence vzniku odpadů, komponenty s dlouhou životností a ekologické balení. Kromě toho, produkty musí mít standardní duplexní funkce a podporovat použití recyklovaného papíru.

Kyocera získává ocenění Summer Pick 2011

Kyocera získává ocenění Summer Pick 2011

Publikováno: 25.08.2011

Prestižní ocenění Summer Pick 2011 od renomované nezávislé společnosti Buyers Laboratory Inc. (BLI), která se zabývá testováním produktů z oblasti tisku dokumentů, získala pro několik svých nedávno uvedených tiskáren a multifunkčních zařízení společnost Kyocera.