Umístění: Úvod > Press

Novinky

Kyocera Document Solutions představuje nové barevné multifunkční zařízení FS-C1020MFP+

Kyocera Document Solutions představuje nové barevné multifunkční zařízení FS-C1020MFP+

Publikováno: 15.06.2012

Multifunkční zařízení FS-C1020MFP+ z produkce společnosti KYOCERA Document Solutions je ideálním produktem pro menší kanceláře, které využívají tisk formátu A4. Jeho kompaktní rozměry, širokou funkcionalitu úsporný provoz a atraktivní design ocení například advokátní kanceláře, nemocnice, pobočky bank nebo pojišťoven.

Kyocera Document Solutions uvádí na trh nová multifunkční zařízení

Kyocera Document Solutions uvádí na trh nová multifunkční zařízení

Publikováno: 01.06.2012

Dvě nová černobílá multifunkční zařízení z produkce společnosti KYOCERA Dokument Solutions, předního světového dodavatele tiskáren a kancelářských řešení, představila na českém trhu společnost JANUS. Jedná se o produkty oceňované série černobílých A3 MFP využívající unikátní a k životnímu prostředí šetrnou technologii ECOSYS.

KYOCERA MITA uvádí na trh pět nových černobílých multifunkčních tiskáren formátu A4 pro menší pracovní skupiny

KYOCERA MITA uvádí na trh pět nových černobílých multifunkčních tiskáren formátu A4 pro menší pracovní skupiny

Publikováno: 01.12.2011

Dvě z nich, FS-1135MFP a FS-1035MFP/DP nahradí modely FS-1128MFP, FS-1028MFP a FS-1028MFP/DP, které získaly prestižní ocenění BLI. Nástupnické modely disponují vylepšenými funkcemi a vynikající rychlostí tisku až 35 stran za minutu. Modely FS-1130MFP, FS-1030MFP/DP a FS-1030MFP, které nově vstupují na trh, mají stejné základní funkce a rychlost tisku 30 stran za minutu. Díky jejich vynikající integraci do sítě a bezpečnostním prvkům jsou jako šité na míru potřebám malých pracovních skupin v menších kancelářích i ve velkých podnicích.

Všech pět zařízení má standardní oboustranný tisk, kopírování a barevné skenování. FS-1130MFP a FS-1135MFP jsou uváděny na trh jako zařízení  4-v-1 s přídavnou funkcí faxu. Všechna zařízení, s  výjimkou nového základního modelu FS-1030MFP, mají  oboustranný podavač originálů na 50 listů pro vyšší rychlost a snadnější použití. Výjimečně rychlá je u celé skupiny doba do vytištění první kopie; 6,9 sekund.

 

Kyocera Mita uvádí na trh novou řadu TASKalfa

Kyocera Mita uvádí na trh novou řadu TASKalfa

Publikováno: 10.08.2011

Představujeme vám novou řadu středně- a vysoko-rychlostních zařízení TASKalfa, která jsou ideální pro optimalizaci správy vašich dokumentů. Komplexní řada černobílých a barevných zařízení je založena na společném enginu, operativním rozhraní a softwarové platformě s přenosným příslušenstvím, což umožňuje dynamicky měnit zařízení dle aktuálních potřeb. Nová řada obsahuje integrované pokročilé funkce správy dokumentů, a s rychlostí tisku od 30 do 80 stran za minutu zaručuje, že zařízení TASKalfa vyhoví všem vašim tiskovým potřebám. Výrazná vylepšení tiskové kvality obrazu, široké spektrum funkcí pro zpracování dokumentů a malý vliv na okolní prostředí jsou zárukou splnění všech požadavků dnešních dynamických společností.

 

Kyocera Mita uvádí na trh nová multifunkční zařízení formátu A3

Kyocera Mita uvádí na trh nová multifunkční zařízení formátu A3

Publikováno: 18.03.2011

Uvádíme na trh dvě nová barevná kompaktní multifunkční zařízení formátu A3, vybavená technologií ECOSYS. Při jejich vývoji byl hlavní důraz kladen na snadnou použitelnost a správu. Oba přístroje lze snadno upravit tak, aby uživatelům pomáhaly vytěžit maximum z funkcí, které nabízí. Díky velice snadné montáži jsou FS-C8020MFP a FS-C8025MFP ideálním řešením pro organizace, které vyžadují profesionální a ekonomický barevný tisk, kopírování a distribuci dokumentů, bez nutnosti servisních zásahů.
Obě zařízení obsahují barevný dotykový panel, přes který se uživatelé přihlašují stisknutím příslušného uživatelského jména nebo fotografické ikony. Profily mohou být organizací předdefinovány tak, aby měla snadnou kontrolu nad barevnými tisky či kopírovanými objemy.
360ti stupňový design a kompaktní velikost FS-C8020MFP a FS-C8025MFP zajišťuje, že mohou být instalovány v kanceláři na jakémkoliv místě, zatímco jejich pozoruhodně nízká provozní hlučnost - zhruba na stejné úrovni jako stolní tiskárny - zajišťuje, že nejsou rušivým elementem pro uživatele pracující v těsné blízkosti.

Více informací o multifunkčních zařízeních naleznete na FS-C8020MFPFS-C8025MFP.

KYOCERA MITA představuje kompaktní a cenově efektivní A3 multifunkční zařízení

KYOCERA MITA představuje kompaktní a cenově efektivní A3 multifunkční zařízení

Publikováno: 18.03.2011

Představujeme dvě nová monochromatická multifunkční zařízení s technologií ECOSYS, která jsou navržena zejména pro menší kanceláře a pracovní skupiny. FS-6025MFP a FS-6030MFP jsou ideální pro společnosti, které potřebují profesionální a cenově efektivní tisk a kopírování,  až do formátu A3, v kompaktním a uživatelsky příjemném přístroji.

Nové stroje jsou vybaveny vysoce intuitivním panelem s barevným dotykovým  displejem, který uživatele provází krok za krokem každodenními úkoly. Díky tomuto ovládání, se snižuje možnost výskytu uživatelských chyb a zkracuje se čas potřebný pro vykonávání tiskových úkonů.

Tato zařízení mají pokročilé funkce, které jsou běžné u vyšších produktových řad, jako například sešívací finišer na 500 listů, barevné skenování do e-mailu, skenování do PC a do USB,  tisk a kopírování při rozlišení 600 dpi a při rychlosti 25/30 kopií za minutu.

Více informací o tiskárnách naleznete na FS-6025MFPFS-6030MFP.