Umístění: Úvod > Press > Novinky

Nové rychlé a úsporné multifunkční zařízení Kyocera pro náročné prostředí - TASKalfa 2550ci

Publikováno: 02.07.2012
Nové rychlé a úsporné multifunkční zařízení Kyocera pro náročné prostředí - TASKalfa 2550ci

Multifunkční zařízení Kyocera TASKalfa 2550ci, které na český trh začala dodávat společnost JANUS spol. s r.o. výhradní distributor tiskových zařízení Kyocera pro český a slovenský trh, nabízí kvalitní barevný tisk až do formátu A3, vysokou produktivitu, snadné použití a především silnou ochranu dat.

Kyocera TASKalfa 2550ci pro laserový tisk využívá pokročilou technologii HyPAS, která optimalizuje spotřebitelům výkon jejich multifunkčních zařízení. Rozlišení tohoto stroje je 600 x 600 dpi s multibitovým rozšířením až 9 600 x 600 dpi. Novinka tiskne rychlostí 25 černobílých nebo barevných stran A4 za minutu, první barevnou kopii vytiskne do 9,9 sekund (černobílou do 7,2 sec), při tiskových nákladech 0,15 Kč černobíle a 1,04 Kč barevně.

Uživatelé mohou zařízení ovládat intuitivně prostřednictvím velkého barevného dotykového displeje. Ve standardu je u tohoto zařízení duplexní jednotka pro oboustranný tisk a skenování, 50stránkový oboustranný podavač dokumentů a 30stránkový výstupní oddělovač, již v základu je kapacita papírových zásobníků 1 100 listů.

Přístroj disponuje kapacitou až 2 GB RAM a pevným diskem 160 GB, používá procesor IBM PowerPC 750CL na frekvenci 600 MHz. Kyocera TASKalfa 2550ci také podporuje nejnovější bezpečnostní protokoly a standardy jako jsou IPSec, IPv6 a SSL.

Multifunkční zařízení Kyocera TASKalfa 2550ci je vybaveno komponentami s dlouhou životností, které zaručují efektivní a spolehlivý provoz při minimálním dopadu na životní prostředí. Černý zásobník toneru má kapacitu 12 000 stran při 5% pokrytí, barevné tonery mají potom kapacitu 6 000 stran při 20% pokrytí (tj. 5% pokrytí každou barvou). V úsporném režimu zařízení spotřebovává 16 W, při tisku 651 W.

Ochrana firemních dat stejně jako utajení citlivých informací patří k prioritám mnoha společností. Proto je důležité, aby jejich důvěrné údaje, jako jsou například výplatní pásky, finanční nabídky, ceníky či v případě zdravotnických subjektů lékařské záznamy, neskončily v nesprávných rukou. Kyocera Document Solutions proto u svého nového zařízení TASKalfa 2550ci posílila autorizaci uživatelů. Ti jsou vyzvání k zadání svého jména a hesla ještě předtím, než začnou tisknout, kopírovat či skenovat. Samozřejmostí je funkce Mail2me, která uživatelům umožňuje odesílat naskenované dokumenty do e-mailových adres pouhým stisknutím tlačítka. Vícestupňové procesy jsou tedy sloučeny do jedné operace, což zvyšuje produktivitu a efektivitu práce.