Umístění: Úvod > Press > Novinky

KYOCERA MITA uvádí na trh pět nových černobílých multifunkčních tiskáren formátu A4 pro menší pracovní skupiny

Publikováno: 01.12.2011
KYOCERA MITA uvádí na trh pět nových černobílých multifunkčních tiskáren formátu A4 pro menší pracovní skupiny

Dvě z nich, FS-1135MFP a FS-1035MFP/DP nahradí modely FS-1128MFP, FS-1028MFP a FS-1028MFP/DP, které získaly prestižní ocenění BLI. Nástupnické modely disponují vylepšenými funkcemi a vynikající rychlostí tisku až 35 stran za minutu. Modely FS-1130MFP, FS-1030MFP/DP a FS-1030MFP, které nově vstupují na trh, mají stejné základní funkce a rychlost tisku 30 stran za minutu. Díky jejich vynikající integraci do sítě a bezpečnostním prvkům jsou jako šité na míru potřebám malých pracovních skupin v menších kancelářích i ve velkých podnicích.

Všech pět zařízení má standardní oboustranný tisk, kopírování a barevné skenování. FS-1130MFP a FS-1135MFP jsou uváděny na trh jako zařízení  4-v-1 s přídavnou funkcí faxu. Všechna zařízení, s  výjimkou nového základního modelu FS-1030MFP, mají  oboustranný podavač originálů na 50 listů pro vyšší rychlost a snadnější použití. Výjimečně rychlá je u celé skupiny doba do vytištění první kopie; 6,9 sekund.

 

Nové funkce

Kromě již známých funkcí předešlých A4 multifunkčních zařízení KYOCERA, nabízí nové modely řadu nových funkcí, které činí správu dokumentů ještě jednodušší a bezpečnější. Například kopírování oboustranných identifikačních karet na jeden list papíru se speciálním programovým klíčem a podpora volitelného ověřování prostřednictvím čipových karet pro pohodlný a bezpečný způsob řízení přístupových práv pro vybrané zařízení.

Minimalizace dopadu na životní prostředí

S těmito novými modely A4 MFP máte možnost snížit svou spotřebu energie na minimum. Klidový režim lze aktivovat již po jedné minutě a okamžitě snižuje spotřebu energie na 7,8 W(FS-1035MFP/DP) či  10,6 W ( FS-1135MFP). Všechna nová zařízení mají navíc nyní k dispozici „režim automatického vypnutí“. Tato funkce splňuje požadavky směrnic EU a uvádí zařízení k příkonu pouhých 0,5 W / h při vypnutém stavu.

Tyto modely dále podporují poloviční rychlost režimu tisku, který snižuje hlučnost na 49 dB (A).

Komplexní environmentální přístup završuje již dobře zavedená technologie ECOSYS, s dlouhou životností komponentů, která redukuje nejen množství odpadů, ale i vaše výdaje, a na které jsou nové A4 MFP založeny.

Nízké náklady za vysokorychlostní tisk

Modely FS-1035MFP/DP a FS-1135MFP tisknou, kopírují a skenují rychlostí až 35 stran za minutu. Díky technologii ECOSYS a nízkým nákladům na toner,  mají mimořádně nízké  výdaje za tisk ve své třídě. Modely s rychlostí tisku 30 stran za minutu nabízejí nižší pořizovací cenu a atraktivní náklady na stránku.