Umístění: Úvod > Press > Novinky

Kyocera Mita uvádí na trh novou řadu TASKalfa

Publikováno: 10.08.2011
Kyocera Mita uvádí na trh novou řadu TASKalfa

Představujeme vám novou řadu středně- a vysoko-rychlostních zařízení TASKalfa, která jsou ideální pro optimalizaci správy vašich dokumentů. Komplexní řada černobílých a barevných zařízení je založena na společném enginu, operativním rozhraní a softwarové platformě s přenosným příslušenstvím, což umožňuje dynamicky měnit zařízení dle aktuálních potřeb. Nová řada obsahuje integrované pokročilé funkce správy dokumentů, a s rychlostí tisku od 30 do 80 stran za minutu zaručuje, že zařízení TASKalfa vyhoví všem vašim tiskovým potřebám. Výrazná vylepšení tiskové kvality obrazu, široké spektrum funkcí pro zpracování dokumentů a malý vliv na okolní prostředí jsou zárukou splnění všech požadavků dnešních dynamických společností.

 

Zjednodušená ovladatelnost a management

Každé zařízení TASKalfa je ovládáno pomocí rychlého širokoúhlého barevného dotykového panelu, který uživatelům nabízí velice intuitivní ovládání. Nabízí možnost vytvoření zrychlených voleb funkcí pod klávesové zkratky a tím eliminovat možnost pochybení a ušetřit čas.

Všechna zařízení TASKalfa mají díky svému shodnému designovému provedení přenosné volitelné doplňky, které společnostem zaručují maximální flexibilitu, dle momentálních požadavků.

 

Barevná řada: TASKalfa 3050ci/3550ci/4550ci/5550ci/6550ci/7550ci

Firmy dnes více než kdy dříve vyžadují konzistentní barevné výstupy nejvyšší kvality, aby jejich dokumenty odrážely profesionální image. S cílem zajistit výjimečnou kvalitu obrazu, vybavila Kyocera Mita celou svoji novou produktovou řadu vylepšeným unikátním amorfně-křemíkovým válcem s přídavnou vrstvou „Mega-Surface“. Výsledkem je vyšší fotosenzitivita a delší životnost válce vedoucí k větší soudržnosti barev. Výstupy vynikají ostrými kontrasty, jemnými odstíny a vynikajícími plynulými barevnými přechody. Nový automatický systém přenášení tonerových částic (CASS) průběžně obnovuje přenašeč v tonerovém systému, který udržuje integritu barev během životnosti zařízení.

Všechna nová barevná multifunkční zařízení od společnosti Kyocera Mita nabízí volitelný Fiery controller, poskytující profesionální kvalitu barev a manipulaci.

Svými širokými možnostmi manipulace s papírem a dokončovacími možnostmi vychází tato zařízení vstříc potřebám těch, kteří si chtějí sami vytvářet marketingové či jiné materiály větších rozměrů. Nová řada si poradí i se silným papírem až do 300g/m2, A3+ (304,8 x 457,2 mm) a tiskem bannerů, volitelně se dají všechna zařízení rozšířit o děrovací jednotku a skládací jednotku brožur.

Více informací o barevné řadě multifunkčních zařízeních naleznete na TASKalfa 3050ci / 3550ci / 4550ci / 5550ci / 6550ci / 7550ci.


Černobílá řada: TASKalfa 3500i/4500i/5500i/6500i/8000i

Pro monochromatická zařízení je zásadním požadavkem vysoká produktivita a spolehlivost, a tím se nová řada zařízení TASKalfa rozhodně může pyšnit. Byla vyvinuta tak, aby zpracování dokumentů v náročném podnikovém prostření nikdy nebyl problém.

K zajištění maximální spolehlivosti přeprojektovala Kyocera Mita průchodnost papíru v nových zařízeních TASKalfa tak, aby snížila riziko uvíznutí, případně zaseknutí.

Dostupnost až 8 různých zdrojů papíru, včetně bočního podavače na 3 000 listů, umožňuje každému zařízení podporu širokého spektra médií, což je zvláště důležité v prostředí, kde je zařízení sdíleno více uživateli či odděleními.

Více informací o černobílé řadě multifunkčních zařízeních naleznete na TASKalfa 3500i / 4500i / 5500i / 6500i / 8000i.


Pokročilé řešení systémové integrace

Všechna nová zařízení TASKalfa jsou založena na společné softwarové platformě Kyocera Mita, která podporuje bezpečnostní prvky jako IPv6 a IPSec včetně Gigabitového síťového připojení.

Bezproblémová integrace do zakázkového zpracování dokumentů je zajištěna prostřednictvím HyPAS platformy, která umožňuje zařízení nakonfigurovat do rozhraní s DMS a ERP systémy přímo z kontrolního panelu zařízení. Složité procesy mohou být zredukovány do jednoho kliku, zajišťující zákazníkovi optimální stupeň produktivity a efektivity.