Umístění: Úvod > Press > Novinky

Kyocera Document Solutions představuje nové barevné multifunkční zařízení FS-C1020MFP+

Publikováno: 15.06.2012
Kyocera Document Solutions představuje nové barevné multifunkční zařízení FS-C1020MFP+

Multifunkční zařízení FS-C1020MFP+ z produkce společnosti KYOCERA Document Solutions je ideálním produktem pro menší kanceláře, které využívají tisk formátu A4. Jeho kompaktní rozměry, širokou funkcionalitu úsporný provoz a atraktivní design ocení například advokátní kanceláře, nemocnice, pobočky bank nebo pojišťoven.

Rychlost tisku 20 barevných či černobílých stran za minutu, skenování, kopírování a faxování, to jsou standardní funkce, které tohle zařízení poskytuje za velmi atraktivní cenu. Provozní náklady na vytištění jedné černobílé A4 strany činí pouze 0,57 Kč1. Tisk barevné strany vyjde poté na 2,96 Kč2.

Navíc multifunkční zařízení FS-C1020MFP+ nabízí pokročilé komunikační funkce a podporu  G3 a internet faxu, což výrazně usnadňuje práci s dokumenty.

Zařízení FS-C1020MFP+ je ideálním pomocníkem nejen v kancelářích, ale i na recepcích společností, neboť umožňuje rychlé odbavení. Zahřívací doba byla snížena tak, aby se zjednodušila a zrychlila komunikace s klienty a kopie jejich dokumentů byly pořízeny v podstatě bez jakékoliv čekací doby. Funkce ID-copy nabízí navíc možnost kopírovat obě strany oboustranných dokumentů jako jsou např. OP, karty pojištěnců na jednu stranu papíru. Funkce Scan-to-USB umožňuje automaticky převést skenovaný dokument do PDF nebo JPG formátu a uložit na paměťovou kartu. Samozřejmostí je také možnost oboustranného tisku, připojení k síti či 35ti stránkový podavač originálních dokumentů.

Uživatele potěší i skutečnost, že displej zařízení FS-C1020MFP+ byl rozšířen na čtyři řádky, takže nabízí opravdu rychlý a snadný přístup ke všem funkcím, které stroj nabízí.

FS-C1020MFP+ podporuje i celou řadu dalších funkcí, například oblíbený soukromý tisk. Ten využívá bezpečnostní kód, který zajišťuje, že pouze jeden konkrétní příjemce může vytisknout a odebrat vytištěný dokument. Tato funkce je velmi důležitá u zařízení, která jsou umístěna ve veřejných prostorách.
Přístroj FS-C1020MFP+ má rovněž výborné komunikační schopnosti; díky dvaceti „jednodotykovým“ tlačítkům a adresáři s možností zadání až 200 emailových kontaktů je snadné skenovat dokumenty přímo do emailů adresátů nebo do jednotlivých složek na síti.

Marek Ploc, produktový manažer společnosti Janus, říká: „Je mnoho situací, kdy naši zákazníci potřebují profesionální a spolehlivé multifunkční zařízení za konkurenceschopné ceny.

FS- C1020MFP+ dokonale zapadá do tohoto prostředí, navíc kombinuje nekonečnou řadu funkcí s jednoduchou obsluhou, a právě to dnes organizace potřebují.“

1 Uvedené ceny jsou orientační a bez DPH. Náklady na tisk jsou počítány při 5% pokrytí.

2 Uvedené ceny jsou orientační a bez DPH. Náklady na tisk jsou počítány při 20% pokrytí. (5% každou barvou)